Iron Grey F P 600x600x8 R Mat 2
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 18:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 18:00
|
|
| Середа |
09:00 - 18:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 18:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 18:00
|
|
| Субота |
10:00 - 15:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявностіIron Grey F P 600x600x8 R Mat 2460 ₴/кв.м
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Колекція: Iron
- Тип плитки: Плитка для підлоги (підходить і для стін)
- Сфера застосування: Для кухні, ванної кімнати, коридору, для внутрішніх робіт
- Базовий колір: Антрацит
- Колір виробника: Антрацит
- Тип поверхні: матова
- Формат: 600×600 мм
- Товщина плитки: 8 мм
- Ректифікована: Так (точні розміри, мінімальні шви)
Переваги:
- Сучасний відтінок антрацит гармонійно поєднується з інтер'єрами у стилі лофт, мінімалізм, хай-тек
- Напівполірована поверхня надає легкого блиску без надмірного блищання
- Формат 60×60 см — один з найзручніших для укладання
- Ідеально підходить для приміщень з високим навантаженням
|
| Виробник | Teo Ceramics |
| Країна виробник | Україна |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Форма плитки | Квадратна |
| Ступінь блиску | Напівглянсова |
| Ґатунок плитки | 2 сорт |
| Колір | Сірий |
| Тематика виробу | Під бетон |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 600 мм |
| Ширина плитки | 600 мм |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
|
| Формат | 600x600 |