Кошик
31 відгук
Безкоштовна доставка сантехнікикупить со скидкой
  • Pro Gres
  • Новини
  • Безшовна плитка та керамограніт\ректифікат

Безшовна плитка та керамограніт\ректифікат

Ректифікат, безшовна плитка та звичайна.
Перший етап виробництва плитки, це замішування маси. Основні два види, це плитка для підлоги і плитка для стін. Вся плитка після пресування має трапецевидну форму, це зроблено для вільного її виходу з прес-форми. Потім вона направляється в піч, де плитка для стін майже не змінюється в розмірах, а плитка для підлоги, в зв'язку з різницею температури посередині печі та за її боків, спікається та виходить з різницею до 5-ти мм, спеціальний прилад за допомогою лазера вимірює її точній розмір і направляє в різні пачки, на яких і пишуть їх фактичний розмір, калібр.

І коли ви купуєте керамічну плитку або керамограніт 30*30 там може стояти калібр, 303-302 мм, або в меншу сторону 297-299 мм — це і є показник справжнього розміру плитки. Також в пачці плитки розміри не будуть чітко 303 мм, по ДСТУ дозволяється відхилення в одній пачці і воно може достягати 1,2 мм. Таку керамічну плитку потрібно монтувати зі швом 2-3 мм, Що у свою чергу робить розрив малюнка. Тому для збереження малюнку плитки, та мінімального шва, за допомогою додаткової обробки країв плитки, розбіжність між плитками зменшують до 0,1 мм. І таку плитку називають безшовною.

Альо це не означає, що її можна монтувати без шва(в стік), особливо це стосується багатоповерхових будинків, та підлоги де вмонтований обігрів. Купуючи таку плитку ві маєте деякі переваги. Менший шов, що дає ефект суцільного моноліту з плитки, також це менші витрати затірки та менше забруднення цих швів. З іншої сторони, майстру буде важче приховати нерівності самої плитки тому, що обробка іде тільки по краях плитки, а всі інші вігіні і «пропелери» залишаються. Також у вас не буде ефекту подушки, особливо це видно на глянцевій плитці.
Цікавий факт про якість плитки однієї фабрики та з однієї колекції. Норми відхилення задаються від нуля до певного допуску. І одного разу це відхилення може бути на мінімальному значенні, а іншого наприклад через місяць на максимальному. Потім ми чуємо кардинально різні відгуки про одного й того самого виробника.

Приклад ректифікату https://gress.com.ua/p680995012-plitka-dlya-pola.html

Приклад плитки зі звичайним краєм https://gress.com.ua/p923995019-napolnaya-plitka-forestina.html

Наша компанія Про Грес має багаторічний досвід роботи з керамічною плиткою та керамогранітом, ми завжди підберемо првильний варіант для шкірного місця застосування, та по ціні яка буде самою конкурентною на ринку.

Інші статті