Кошик
31 відгук
Безкоштовна доставка сантехнікикупить со скидкой
  • Pro Gres
  • Новини
  • Зносостійкість плитки, клас зносостійкості

Зносостійкість плитки, клас зносостійкості

СТИРАННЯ ПЛИТКИ☝️☝️☝️
При виборі плитки слід завжди брати до уваги:
✅ місце використання керамічної плитки,
✅ насиченість руху,
✅ тип взуття,
✅ методи і спосібі очищення підлоги.
.
У деяких випадках, коли передбачена дуже висока інтенсивність руху, слід використовувати керамограніт який прокрашений однаково по всій товщині. Його стирання визначається втратою маси на м. куб.

У ПЛИТЦІ ВИДІЛЯЮТЬ 5 КЛАСІВ СТИРАННЯ:

➡️Клас 0 (100 оборотів): Глазурована плитка даного класу не рекомендується для укладання на підлогу.
➡️Клас 1 (150 оборотів): Застосовують у приміщеннях, в яких ходять без взуття, та не мають абразивних речовин. Наприклад, житлові приміщення з невеликою прохідністю, ванні і спальні кімнати.
➡️Клас 2 (600 оборотів): кімнати у квартирах, будинках, але не включаючи кухні, передпокої і приміщення з високою прохідністю.
➡️Клас 3 (750, 1500 оборотів): Підходить для укладання підлог, де часто ходять в умовах невеликої кількістю абразивних речовин на взутті. Наприклад, кухні в житлових будинках, передпокої, коридори, балкони, тераси.
➡️Клас 4 (2100, 6000, 12000 обертів): Підходить для підлог, де регулярно ходять в умовах середньої кількості абразивних речовин на взутті. Наприклад, передпокої, громадські кухні, готелі, виставкові приміщення і магазини.
➡️Клас 5 (понад 12000 обертів): Підходить для підлог з постійним навантаженням і умів великої кількості абразивних речовин на взутті. Наприклад, торгові центри, внутрішні приміщення в аеропортах, готельні вестибюлі і промислові приміщення.
.
Також стирання плитки залежить від її кольору - насичені темні кольори будуть мати менший клас стирання ніж світлі того, що сама маса під плитку (яка потім покривається глазур'ю) має сіро бежевий колір і саме ця маса проглядається першою.
.
Виробники не завжди пишуть на пачці клас стирання і навіть продавці не завжди дадуть відповідь на це питання. І сам момент тестування на стирання проводитися не шкірного разу на виробництві, загалом тестують не всю плитку яку виготовляють, а вибірково.

Для приміщень будинків або квартир це не є критично, а від для торговельний центрів, кафе, офісів - це дуже важливо.

Тому, якщо ви не отримали відповідь по класу стирання, краще цю інформацію перевірити самому, запитавши у виробника, або ж звернутись до більш професійних продавців.

НА ФОТО плитка яка знаходиться в місці з не дуже інтенсивним рухом. Також вона досить віддалена від входу і взуття людей вже відносно чисте, але вона все одно стерлася, що дуже помітно. Ремонт в цьому приміщення був зроблений 3-4 роки тому, тобто маємо дуже малий термін для експлуатації керамічної плитки. Як висновок - плитку розібрали не враховуючи клас старання, і замість економії, отримали потребу в передчасному ремонті.
.
Враховуйте клас старання - тільки так ви можете зекономити свій час та гроші!

Інші статті