
- Готово к отправке
Kompas Mosaic 45 F\DEC P 470x470x7 NR Mat 2
310 ₴/кв.м
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція:
Kompas
Формат:
47x47 см
Форма:
квадратна
Країна-виробник:
Україна
Додаткова інформація
Тип плитки: плитка для підлоги Особливості: неректифікат Стиль:- класичний
- сучасний
- для басейну
- для ванної кімнати
- для коридора
- для кухні
- для офісів
- для спальні
- на фартух
- для внутрішніх робіт
- для вітальні
- для приміщень з підвищеною вологістю
детальніше
Розмір та вага
Довжина: 470 мм Ширина: 470 мм Кількість у палеті: 84,96 кв.м Кількість в упаковці, кв.м: 1,77 Товщина плитки: 7 мм Вага упаковки: 26,4 кг Кількість в упаковці: 8 шт.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teo Ceramics |
| Тип плитки | Универсальная |
| Вид плитки | Керамогранитная |
| Форма плитки | Квадратная |
| Сорт плитки | 2 сорт |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина плитки | 470 мм |
| Ширина плитки | 470 мм |
| Толщина плитки | 7 мм |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Толщина | 7 мм |
- Цена: 310 ₴/кв.м
