
- Готово к отправке
Avenzo Silver F P 600x1200x8 R Full Lappato 2
620 ₴/кв.м
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Сорт | Сорт 2 |
|---|---|
| Бренд | Teo Ceramics |
| Країна | Україна |
| Колекція | Avenzo |
| Дизайн | Під мармур/камінь |
| Розмір, см | 60x120 |
| Колір | Білий |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Вид плитки | Для стін, Для підлоги |
| Вид матеріалу | Керамограніт |
| Тип поверхні плитки | Глянцева |
| Особливості поверхні плитки | Рельєфна/структурна |
| Кількість в упаковці шт: | 2 |
| Кількість в упаковці м.кв | 1.44 |
| Вага однієї упаковки (кг): | 28 |
| Призначення: | для внутрішніх робіт, для душової, облицювальна, для лазні/сауни, для печей/камінів/груби, для зовнішніх робіт, для внутрішніх робит, для тераси, для цоколя, для кухні, для ванної, для туалету, для вітальні, для коридору, для балкону, для фартуха, для вулиці, для басейну, для фасаду |
| Товщина мм: | 8 |
| Морозостійка | Так |
| Ректифікат | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Teo Ceramics |
| Страна производитель | Украина |
| Вид элемента | Плитка |
| Тип плитки | Универсальная |
| Тип использования | Универсальный |
| Назначение плитки | Универсальная |
| Вид плитки | Керамогранитная |
| Форма плитки | Прямоугольная |
| Степень блеска | Глянцевая |
| Сорт плитки | 2 сорт |
| Цвет | Белый |
| Тематика изделия | Под мрамор |
| Длина плитки | 1200 мм |
| Ширина плитки | 600 мм |
| Толщина плитки | 8 мм |
| Вес одной упаковки | 18.8 кг |
| Покрываемая пачкой площадь | 1.44 кв.м |
| Количество плиток в одной упаковке | 2 шт |
| Материал изделия | Керамогранит |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат | 600х1200 |
- Цена: 620 ₴/кв.м


