
- В наличии
Alpina Wood Бежевый Сортная 1198х198
480 ₴/кв.м
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція: Alpina Wood
Тип плитки: плитка для підлоги, стін
Область застосування: для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт
Малюнок: під дерево
Тип поверхні: матова
Колір виробника: Бежевий
Матеріал: керамограніт
Формат: 1198х198
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Tile |
| Страна производитель | Украина |
| Тип плитки | Универсальная |
| Назначение плитки | Универсальная |
| Вид плитки | Керамогранитная |
| Степень блеска | Матовая |
| Сорт плитки | 2 сорт |
| Цвет | Бежевый |
| Тематика изделия | Под дерево |
| Длина плитки | 1198 мм |
| Ширина плитки | 198 мм |
| Длина | 1198 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат | 150х900 |
- Цена: 480 ₴/кв.м

