
- В наличии
Bavaria Brown F PR 225x900x8 R Mat 2
420 ₴/кв.м
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція: Bavaria
Тип плитки: плитка для підлоги
Область застосування: для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт
Малюнок: під дерево
Тип поверхні: матова
Колір виробника: Brown
Матеріал: керамограніт
Формат: 22,5x90 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Allore Group |
| Страна производитель | Украина |
| Тип плитки | Универсальная |
| Назначение плитки | Универсальная |
| Вид плитки | Керамогранитная |
| Степень блеска | Матовая |
| Сорт плитки | 2 сорт |
| Цвет | Коричневый |
| Тематика изделия | Под дерево |
| Длина плитки | 900 мм |
| Ширина плитки | 225 мм |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Формат | 150х900 |
- Цена: 420 ₴/кв.м



