Корзина
29 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380730213313
опытный продавец

Ректифікація плитки (безшовна плитка)

Ректифікація плитки (безшовна плитка)

Справа в тому, що абсолютно будь-який матеріал деформується в печі. Просто ступінь деформації  у кожного матеріалу свій . Червона глина більше всіх схильна до викривлення. Причому не тільки в довжину і ширину, але і порушується планшетність плитки, тому  може проявитися дугоподібна форма.

                               

Біла глина також деформується, але вже в меншому ступені. Але найменша деформація у керамограніта. Тому неректифікаційна продукція калібрується. Калібр вказується на упаковці і при покупці необхідно уважно стежити, щоб калібр на всіх упаковках був однаковий, оскільки навіть партія плитки з однієї упаковки може незначно, в межах норми, але відрізнятися за розмірами і планшетністю.

                                 

Однак, в своєму прагненні догодити навіть покупцеві з «синдромом перфекціоніста», виробники придумали процес ректифікації.

Що таке ректифікація?

По суті - це процес обрізки країв готової плитки після випалу в печі. Обрізка виконується алмазними дисками під струменем води. (Саме тому всі верстати виглядають іржавими). Це вже кінцева стадія виробництва. Таким чином отримують відкалібрований матеріал в одному єдиному калібрі.

    

Навіщо потрібно обрізати краї плитки?

Якщо стоїть завдання виконати укладання плитки з мінімальним швом, то свій вибір необхідно зупиняти саме на такій продукції. Існує думка, що обрізну плитку можна укладати зовсім без шва. Однак це неможливо, оскільки закони фізики ще ніхто не відміняв. Температурні перепади, зміна вологості повітря і інші фактори будуть впливати на розширення і звуження матеріалу. Тому будь-яку плитку необхідно укладати з технічним компенсаційним швом.

                   

Деякі майстри, продавці і навіть виробники, у яких відсутні технологічні знання, скажуть, що ректифікаційну плитку можна укладати без шва. Можна, можливо. Але якщо дотримувати  всі технологічні норми, то мінімальний міжплитковий шов повинен бути 1 - 1,5 мм, щоб плитці було де «грати».

               

Резюмуючи можна рекомендувати до придбання ректифіковану плитку, оскільки вона повністю рівна і в єдиному калібрі. З нею простіше працювати при укладанні і можна добитися візуальної ілюзії єдиної поверхні.

Однак немає жодних причин відмовлятися від неректифікаційного матеріалу. По-перше, така плитка набагато дешевша, а по-друге, гострий край ректифікованої плитки не завжди зручний і комфортний. Так що вибір за вами, а фахівці з інтернет-магазину gres.com.ua завжди зроблять його простішим.

    

 • Сорт плитки
  Сорт плитки
  Якщо ви зараз керуєте ремонтними роботами у себе вдома або десь в офісі або в будь-якому іншому нежилому приміщенні, то ви однозначно зіткнетеся з необхідністю вибору плитки.
  Сорт плитки
 • Вибір плитки для ванної
  Вибір плитки для ванної
  Будь-який ремонт завжди починається з найскладніших за своїм функціоналом приміщень. Одне з таких приміщень - це ванна кімната.
  Вибір плитки для ванної